Wydział Prawa i Administracji

Kontakt

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7434
e-mail: dziekan.wpia@uthrad.pl

Sekretariat: mgr inż. Jolanta Figura – Stawarz
telefon: +48 48 361 7434 
e-mail: wpia@uthrad.pl

Bolesława Chrobrego 31
26-600 Radom, pokój 140

Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji
Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
dr Paweł Śwital
tel. +48 48 361 7434
e-mail: p.swital@uthrad.pl

Sekretariat: mgr inż. Jolanta Figura – Stawarz
telefon: +48 48 361 7434 
e-mail: wpia@uthrad.pl

Bolesława Chrobrego 31
26-600 Radom, pokój 140

Sekretariat Wydziału Prawa i Administracji
mgr inż. Jolanta Figura – Stawarz
telefon: +48 48 361 7434 
e-mail: wpia@uthrad.pl

Bolesława Chrobrego 31
26-600 Radom, pokój 140

Godziny pracy: poniedziałek – piątek w godzinach: 7:30 – 15:30


Godziny pracy stacjonarnej: 

środa 13:00-15:00, 

piątek 13:00-15:00

w pozostałe dni Sekretariat pracuje zdalnie. 

 

Biuro Obsługi Studenta nr 2
Kierownik: mgr inż. Maria Nowocień
tel. +48 48 361 7441
e-mail: maria.nowocien@uthrad.pl
pokój 210a

Izabela Dresler
Kierunek Prawo
tel. +48 48 361 7449
e-mail: izabela.dresler@uthrad.pl
pokój 216

Maria Trawczyńska
Kierunek Administracja
tel. +48 48 361 7446
e-mail: maria.trawczynska@uthrad.pl
pokój 216

Bolesława Chrobrego 31
26-600 Radom

Katedry Nauk Społecznych
prof. dr hab. Katarzyna Głąbicka-Auleytner
tel. +48 48 361 7414
e-mail: k.auleytner@uthrad.pl
pokój 302a

dr inż. Jolanta Borek
tel. +48 48 361 7462
e-mail: j.borek@uthrad.pl
pokój 142  

dr Maria Gagacka
tel. +48 48 361 7412
e-mail: m.gagacka@uthrad.pl
pokój 302

dr Jadwiga Kida
tel. +48 48 361 7414
e-mail: j.kida@uthrad.pl
pokój 301

Bolesława Chrobrego 31
26-600 Radom

Kierownik Katedry Prawa Administracyjnego i Nauk o Administracji
dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7431
e-mail: j.smarz@uthrad.pl; dziekan.wpia@uthrad.pl
pokój: 139

ks. dr hab. Sławomir Fundowicz, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7458
e-mail: s.fundowicz@uthrad.pl
pokój: 103a

dr Anna Dąbrowska
tel. +48 48 361 7444
e-mail: anna.dabrowska@uthrad.pl
pokój: 134

dr Paweł Śwital
tel. +48 48 361 7433
e-mail: p.swital@uthrad.pl
pokój: 140a

dr Iwona Warchoł
tel. +48 48 361 74 44
e-mail: i.warchol@uthrad.pl
pokój: 134

mgr Emilia Gulińska
tel. +48 48 361 7458
e-mail: e.gulinska@uthrad.pl
pokój: 136

Kierownik Katedry Prawa Prywatnego
dr hab. Mariusz Wieczorek, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7428
e-mail: m.wieczorek@uthrad.pl
pokój: 132 a

dr Tomasz Dąbrowski
tel. +48 48 361 7429
e-mail: t.dabrowski@uthrad.pl
pokój: 132

dr Małgorzata Pracka
tel. +48 48 361 7429
e-mail: m.pracka@uthrad.pl
pokój: 132

dr Dorota Stolarek
tel. +48 48 361 7430
e-mail: d.stolarek@uthrad.pl
pokój: 133a

dr Beata Wieczerzyńska
tel. +48 48 361 7430
e-mail: b.wieczerzyńska@uthrad.pl
pokój: 133

Kierownik Katedry Prawa Publicznego
dr hab. Helena Kisilowska, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7484
e-mail: h.kisilowska@uthrad.pl
pokój: 136 a

dr Piotr Kobylski
tel. +48 48 361 7459
e-mail: p.kobylski@uthrad.pl
pokój: 135

dr Mirosław Kopeć
tel. +48 48 361 7457
e-mail: m.kopec@uthrad.pl
pokój: 138

dr Paweł Niewęgłowski
tel. +48 48 361 7458
e-mail: p.nieweglowski@uthrad.pl
pokój: 136

dr Monika Żuchowska-Grzywacz
tel. +48 48 361 7459
e-mail: m.zuchowska@uthrad.pl
pokój: 135

mgr Adam Kawczyński
telefon: +48 48 361 7430
e-mail: a.kawczynski@uthrad.pl
pokój: 133

mgr Agnieszka Łozińska-Piekarska
tel. +48 48 361 74 57
e-mail: a.piekarska@uthrad.pl
pokój: 138

mgr Bartłomiej Składanek
tel. +48 48 361 7460
e-mail: b.skladanek@uthrad.pl
pokój: 141

Kierownik Katedry Teorii i Historii Prawa
dr Zbigniew Markwart
tel. +48 48 361 7445
e-mail: z.markwart@uthrad.pl
pokój: 103

dr hab. Agnieszka Kacprzak, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7482
e-mail: a.kacprzak@uthrad.pl
pokój: 137 a

dr hab. Sławomir Patyra, prof. UTH Rad.
tel. +48 48 361 7444
e-mail: s.patyra@uthrad.pl
pokój: 103

dr Marek Wikiński
tel. +48 48 361 7482
e-mail: m.wikinski@uthrad.pl
pokój: 137

ks. dr Wojciech Wojtyła
tel. +48 48 361 7461
e-mail: w.wojtyla@uthrad.pl
pokój: 141a

ks. dr Grzegorz Zieliński
tel. +48 48 361 7482
e-mail: g.zielinski@uthrad.pl
pokój: 137


Stanowisko budżetowe
mgr inż. Joanna Cholewińska

tel. +48 48 361 7408
e-mail: j.cholewinska@uthrad.pl
pokój: 204

Administrator Budynku
Urszula Wlazło
tel. +48 48 361 7052
e-mail: u.wlazlo@uthrad.pl
pokój: 111

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close