Wydziałowy Zespół ds. Jakości Kształcenia

Pełnomocnik Dziekana ds. Jakości Kształcenia :dr Anna Dąbrowska (przewodnicząca zespołu)

• Sekretarz Zespołu: mgr Bartłomiej Składanek

Członkowie Zespołu

• Sekretarz Katedry Nauk Społecznych: dr Jadwiga Kida
  • Sekretarz Katedry Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji mgr Emilia Gulińska
  • Sekretarz Katedry Prawa Prywatnego: dr Beata Wieczerzyńska
  • Sekretarz Katedry Prawa Publicznego: dr Monika Żuchowska – Grzywacz
  • Sekretarz Katedry Teorii i Historii Prawa: dr Marek Wikiński
  • Student kierunku prawo: Emil Cichecki
  • Studentka kierunku administracja: Angelika Wydra

Do zadań Wydziałowego Zespołu ds. Jakości Kształcenia należy w szczególności:

1. opracowanie i modyfikacja WSZJK, z uwzględnieniem polityki jakości wydziału, jego misji i strategii w zakresie kształcenia,
  2. wdrażanie uczelnianych procedur w zakresie jakości kształcenia,
  3. opracowanie i wdrażanie wydziałowych procedur zapewnienia i doskonalenia jakości kształcenia,
  4. monitorowanie i ocena mobilności studentów i pracowników wydziału we współpracy z wydziałowym koordynatorem programu Erasmus Plus,
  5. monitorowanie warunków realizacji procesu kształcenia,
  6. gromadzenie informacji dotyczących funkcjonowania systemu zapewnienia jakości kształcenia na wydziale,
  7. przedstawianie Dziekanowi wniosków, rekomendacji i zaleceń w zakresie poprawy jakości kształcenia.

W celu wdrożenia uczelnianych procedur dotyczących jakości kształcenia WZJK podejmuje następujące działania:

1. monitoruje proces hospitacji osób prowadzących zajęcia,
  2. monitoruje proces badania satysfakcji absolwentów dotyczących programu studiów, organizacji toku studiów i obsługi administracyjnej; zbiorcze wyniki analiz przekazuje Dziekanowi.

Wydziałowego Pełnomocnika ds. Jakości Kształcenia powołuje Dziekan w drodze zarządzenia.

Regulamin Pracy Wydziałowego Zespołu ds. Jakości Kształcenia