SKN Kultury i Sztuki ,,Nowy Świat"

Studenckie Koło Naukowe Kultury i Sztuki „Nowy Świat”  działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu ukierunkowane jest na współpracę międzywydziałową, różnorodność środowisk i zaangażowanie.

Członkowie Koła liczą na stworzenie miejsca otwartego dla wszystkich, którzy zechcą bezpośrednio spotkać się ze światem sztuki. Naszym celem jest zwiększenie świadomości w tematyce artystycznej, filmowej, teatralnej. Jesteśmy przekonani, że obcowanie ze sztuką to z pewnością ciekawe doświadczenie w życiu akademickim. I tak jak kiedyś niezapomniany Kabaret Dudek zachęcał do spotkania się na Nowym Świecie, tak mamy nadzieję, że spotkamy się w SKN Kultury i Sztuki „Nowy Świat”.

Szczegółowych informacji można dowiedzieć się pisząc do nas mail na skn.nowyswiat@gmail.com

Prezes SKN „Nowy Świat”
Patryk Leszczyński