Zostań wolontariuszem!

POTRZEBNA POMOC WOLONTARIUSZY

W DOMACH POMOCY SPOŁECZNEJ

Nie trzeba mieć certyfikatów, skończonych studiów medycznych czy nadzwyczajnych umiejętności. Trzeba mieć jedynie otwarte serce i wielką chęć pomocy.

Kto może pomóc?

• Każdy kto ma ukończone 18 lat.
  • Studenci i studentki, ale także i młodzi pracujący (jednym słowem: wszyscy!)

A na czym będzie polegać ta pomoc?

• Robimy wszystko, co potrzebne!

Kiedy potrzebna jest pomoc?

• Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00
  • Będzie można w ten sposób zaliczyć praktyki wymagane przez Uczelnię

Zgłaszać się można wpisując się w formularz, który znajdziecie poniżej:

Bliższych informacji udzielą Sylwia (696 687 895)  i Weronika (667 158 648) (studentki pielęgniarstwa UTH Radom), które z ramienia Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu koordynują akcją.

STARTUJEMY 2 GRUDNIA! ODWAGI!