Zmiana struktury organizacyjnej na WPiA

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż Zarządzeniem R-51/2021 Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu z dnia 24 sierpnia 2021 r. w sprawie: zmian strukturalnych w Wydziale Prawa i Administracji, dokonano zmiany struktury organizacyjnej Naszego Wydziału, aktualnie na Wydziale funkcjonują Katedry:

• Nauk o Państwie i Polityce Społecznej,
  • Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji,
  • Prawa Prywatnego,
  • Prawa Publicznego,
  • Teorii, Historii i Filozofii Prawa.

Szczegółowe informacje dotyczące Struktury organizacyjnej znajdują się w Zakładce Struktura.