Zaproszenie do udziału w konferencji naukowej ,,Samorząd terytorialny dawniej i dziś”

Szanowni Państwo,

Katedra Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji przy współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Administratywistów “SKAUTH” zapraszają w dniu 25 listopada 2020 r. do udziału w konferencji naukowej, pt. Samorząd terytorialny dawniej i dziś. Konferencja odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

PROGRAM KONFERENCJI: POBIERZ

Linki do spotkań poniżej:

Szczegółowych informacji o konferencji udziela Pani mgr Emilia Gulińska za pośrednictwem email: e.gulinska@uthrad.pl