Efekt współpracy międzyuczelnianej

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do lektury artykułu, który powstał w ramach sieci badawczej pomiędzy UTH Radom, Uniwersytetem Szczecińskim oraz Politechniką Rzeszowską. Współautorem artykułu jest dr Wojciech Wojtyła – Kierownik Katedry Teorii, Historii i Filozofii Prawa. Artykuł poświęcony jest problemowi samotności w czasie pandemii. Został opublikowany w czasopiśmie: International Journal of Practical Theology, czasopismo znajduje się w Komunikacie MNEiN, warość punktowa wynosi: 140 pkt. Czasopismo indeksowane jest m.in. w Web of Science, SCOPUS oraz European Reference Index for the Humanities and Social Sciences.
Autorom serdecznie gratulujemy.
Szerzej: