Wykłady w ZSE Radom w ramach projektu Klasa pod patronatem

W dniu 3 lutego 2021 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu odbyły się kolejne wykłady w ramach projektu ,,Klasa pod patronatem Wydziału Prawa i Administracji”. Wykłady wygłosili pracownicy WPiA:

1. Pan dr Piotr Kobylski ,,Narodowy Bank Polski jako bank centralny Rzeczypospolitej Polskiej. Utrzymanie stabilnego poziomu cen vs. wsparcie aktywności gospodarczej” w klasie opiekun Pani dr Urszuli Król,
  2. Pan dr Paweł Śwital, pt.: “KPA w praktyce- czyli co warto wiedzieć załatwiając sprawy urzędowe?” w klasie opiekun Pani dr Eweliny Markowskiej.