Wykłady międzynarodowe

Szanowni Państwo,
zapraszamy Państwa do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu z cyklu wykładów międzynarodowych. Prelekcję, pt.: Die Rolle der Rechtsanwender: innen bei Gustav Radbruch und Hans Kelsen im Vergleich wygłosi Dr Caroline Voithofer z Uniwersytetu Leopolda i Franciszka w Innsbrucku (Austria)
Wykład odbędzie się 15.04.2021 r. o godz. 13:00 za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS.
Swój udział w wykładzie można zgłosić do 14 kwietnia 2021 do godz. 12:00 za pomocą linku:
Szczegółowych informacji udziela: ks. dr Wojciech Wojtyła za pośrednictwem adresu email:
w.wojtyla@uthrad.pl
Serdecznie zapraszamy