Wykłady międzynarodowe na Wydziale Prawa i Administracji UTH Radom

W dniu 28 stycznia 2021 roku na Wydziale Prawa i Administracji za pośrednictwem aplikacji MS Teams odbył się pierwszy z cyklu wykładów międzynarodowych.

Wykład  pt. ‘’Implications of the Covid-19 Pandemic for Church – State Relations” wygłosił prof. Wojciech Kowal z St. Paul University w Ottawie (Kanada). W wykładzie wzięli udział pracownicy naukowi WPiA oraz WEiF, studenci WPiA, jak również uczniowie klas ze szkół średnich będących pod patronatem naukowym Wydziału Prawa i Administracji UTH Radom: IV LO im. Tytusa Chaubińskiego w Radomiu, V LO im. Romualda Traugutta w Radomiu, VII LO im. Kamila Baczyńskiego w Radomiu, X LO im. Stanisława Konarskiego w Radomiu oraz XII LO z Oddziałami Sportowymi w Radomiu.

Koordynatorem cyklu wykładów z ramienia WPiA jest dr Wojciech Wojtyła – pracownik Katedry Teorii i Historii Prawa.