Wykład dr Teresii Popovic w ramach stażu międzynarodowego

W dniu 2 grudnia 2021 r. za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS, studenci II roku Administracji w ramach wykładu z Etyki urzędniczej uczestniczyli w wykładzie gościnnym dr Teresii Popovic z Użhorodzkiego Uniwersytetu Narodowego na Ukrainie. Wykład The Importance of Transhumanism under the Present Circumstances pani doktor Popovic wygłosiła w ramach odbywanego w dniach 29 listopada – 9 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji UTH Radom stażu naukowego. Opiekunem stażu z ramienia WPiA jest dr Wojciech Wojtyła.