Wyjazd na Kongres Praw Człowieka Wolny Iran 2022

Szanowni Studenci,

Drodzy Przyjaciele praw człowieka, w tym wolnego, demokratycznego Iranu,

Serdecznie zapraszamy na Kongres (wiec) Wolny Iran 2022 w Berlinie w celu wspierania praw człowieka i wolności dla Iranu. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 lipca 2022 r. w Berlinie.

Dlaczego warto uczestniczyć? Aby być głosem narodu irańskiego i dać mu nadzieję, aby pokazać irańskiemu narodowi, a zwłaszcza młodzieży, że nie są sami w walce o wolność. Kongres w tym roku ma być poświęcony w części również Ukrainie i wsparciu narodu ukraińskiego w walce o wolność.

W najbliższy wtorek 21 czerwca (wtorek) o godz. 14.00, sala 124 na WPiA, adw. dr Monika Strus-Wołos zaprasza osoby zainteresowane wyjazdem na krótkie spotkanie informacyjne.

Szczegóły wyjazdu

• Wyjazd z UTH piątek, 22 lipca 2022 (północ).
  • Przyjazd do Berlina: sobota 23 lipca 2022 r. ok godz. 9:00.
  • Udział w kongresie: sobota, 23 lipca 2022 r.
  • Sobota wieczór zakwaterowanie w hotelu.
  • Wolny sobotni wieczór po kongresie.
  • Niedziela, 24 lipca 2022 r. dzień wolny w Berlinie do godz. 18:00 (zwiedzanie miasta).
  • Niedziela, 24 lipca 2022, dzień wyjazdu z Berlina o godz. 18:00 i powrót do Polski (podróż ok 8 godzin). Planowany czas dojazdu do Radomia: 2 w nocy.

Opłaty:

• Opłata za uczestnictwo: 20 za osobę (w tym ubezpieczenie grupowe)
  • Opłata zawiera: Transport autobusowy w dwie strony
  • Jednodniowy udział w plenerowej imprezie poświęconej prawom człowieka
  • Hotel lub hostel o dobrym standardzie na jedną noc ze śniadaniem
  • Jednodniową wycieczkę po Berlinie w dniu 24 lipca.

UWAGA! Decyduje kolejność wpłat osób, które zgłosiły chęć udziału przez formularz (wpłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji).

Studenci Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Filologiczo-Pedagogicznego proszeni są o dokonywanie wpłat do Pani dr Moniki Żuchowskiej-Grzywacz we wtorki i czwartki w godz. 9.30-10.00 do końca czerwca.

Studenci Wydziału Ekonomii i Finansów proszeni są o wpłaty do opiekuna wyznaczonego przez ten Wydział. Informacja o możliwości wpłat będzie udostępniona przez ten Wydział.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dołączeniem do Nas, zapraszamy do zapisów!

Zapisy na wyjazd do Berlina z UTH Radom przez formularz: KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ

Więcej informacji na temat kongresu na stronie organizatora:

Dodatkowe informacje: