,,Wakacje z uśmiechem” dla dzieci z Ukrainy…

W dniu 27 lipca 2022 r. Pracownicy i Studenci Wydziału Prawa i Administracji dr Paweł Śwital, dr Wojciechowi Wojtyła, mgr inż. Jolanta Figura-Stawarz, mgr Emilia Gulińska, mgr Weronika Ścibor, mgr Bartłomiej Składanek, Pani Natasza Stępień, Pani Angelika Wydra, współuczestniczyli w akcji ,,Wakacje z uśmiechem” dla dzieci z Ukrainy wspólnie z Fundacją Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz wszystkimi Wydziałami Uniwersytetu pod egidą Pani Prorektor dr hab. prof. ucz. Elżbiety Sałaty. Przygotowaliśmy wiele atrakcji: prawnicze stoisko edukacyjne, zajęcia z zakresu kryminalistyki, daktyloskopii, zagadki kryminalne, alkogogle, prawnicze kalambury, ściankę do okazania jak również zabawy taneczne. Na stoiskach wspierały Nas w zakresie tłumaczeń na język ukraiński Panie Karina Butenko oraz Waleria Komisarova, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy też w stronę Pana asp. szt. Marcina Smorągiewicza z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu za udział w spotkaniu i użyczenie alkogogli. Gorące podziękowania za pomoc w przygotowaniu dla Pani Dorota Kurosz wraz z zespołem za pomoc w przygotowaniach stoiska i pełen profesjonalizm 🙂 Było super mamy nadzieję, że Nasze zabawy się spodobały Naszym przesympatycznym Uczestnikom.