UWAGA – organizacja roku akademickiego od dnia 5 października 2022 r.

Szanowni Państwo,
Miło mi poinformować, że w porozumieniu z zaprzyjaźnionymi Wydziałami udało nam się pozyskać sale dydaktyczne, aby móc kształcić stacjonarnie na Uczelni.

W dniu 4 października (wtorek), zajęcia odbędą się zdalnie.
W związku z tym od dnia 5 października środa WSZYSTKIE ZAJĘCIA poza ogólnouczelnianymi (HES), będą odbywały się  na studiach stacjonarnych w salach Wydziału Ekonomii i Finansów UTH Radom (Chrobrego 31), a zajęcia na studiach niestacjonarnych na Wydziale Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu (ul. Chrobrego 27).
Zaktualizowane plany zajęć wraz z podaniem sal dydaktycznych będą zamieszczone dziś do godz. 18.00 na stronie internetowej Wydziału.
Mam nadzieję, że zmiana ta usprawni Naszą pracę i pozwoli zrealizować założony program studiów.