Uruchamiamy nowy kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne! Zapraszamy

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE – CENNY ATUT NA RYNKU PRACY

(studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia)

Studiując kierunek BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE pozyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu:

• Nauk prawnych oraz nauk o polityce i administracji w celu analizowania procesów i zajwisk społecznych istotnych dla bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, jak i jednostki oraz do rozwiązywania problemów społecznych współczesnego świata z zakresu bezpieczeństwa.
  • Analizy złożonych i nietypowych problemów, a także identyfikowania zagrożenia bezpieczeństwa oraz formułowania sposobów praktycznego i skutecznego reagowania w sytuacjach kryzysowych.

UTH Rad zapewni Ci:

• Odbycie praktyk zawodowych, dzięki którym zdobędziesz rzetelną i przydatną wiedzę. Połączenie teorii z praktyką przygotuje Cię do otwartości na wyzwania, jakie niesie ze sobą współczesny, zmienny rynek pracy.
  • Szerokie możliwości wyjazdów w ramach programu Erasmus+ na studia i praktyki zagraniczne do wielu uczelni z krajów tj.: Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Turcji, Węgier, Włoch.
  • Studia pod opieką doświadczonej kadry dydaktycznej, w przyjemnej atmosferze, miejsce w domu studenckim, możliwość rozwijania zainteresowań w ramach działających Kół Naukowych, zespołów badawczych, udział w wielu ciekawych inicjatywach we współpracy z innymi uczelniami z Polski i z zagranicy.

Jako absolwent będziesz przygotowany/przygotowana do pracy m.in. w formacjach mundurowych, Policji, Siłach Zbrojnych, Straży Granicznej, CBA, ABW, CBŚ, Służby Ochrony Lotniska, Służby Więziennej, Służby Celnej, a także agencjach ochrony mienia, firmach prywatnych. Znajdziesz zatrudnienie w strukturach międzynarodowych lub administracji publicznej, organizacjach pozarządowych, jako specjalista do spraw związanych z bezpieczeństwem społeczności lokalnych, bezpieczeństwa ekologicznego.

PRACUJ W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH LUB SEKTORACH ZWIĄZANYCH Z BEZPIECZEŃSTWEM I POSZERZAJ PERSPEKTYWY AWANSU ZAWODOWEGO!