Transformacje prawa polskiego w dobie COVID (program konferencji)

Już 15 grudnia 2020 r. za pośrednictwem aplikacji MS Teams odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: Transformacje prawa polskiego w dobie COVID.
Organizatorami konferencji są Katedra Prawa Administracyjnego, Konstytucyjnego i Prawa Pracy WPiA Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz Katedra Prawa Prywatnego WPiA Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu.
Prezentujemy Państwu program konferencji i zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.
Dane do logowania konferencji podamy niezwłocznie.
Prosimy o śledzenie strony internetowej Wydziału.