STUDIA PODYPLOMOWE – TRWA REKRUTACJA …

Zapraszamy na STUDIA PODYPLOMOWE

Wpisują się one w ideę kształcenia przez całe życie (lifelong learning). Przygotowując programy studiów uwzględniliśmy zarówno potrzeby współczesnego rynku pracy, jak i oczekiwania kandydatów i środowiska. Proponujemy studia na których zdobędziecie Państwo nowe kwalifikacje, a także wszechstronną wiedzę i umiejętności. Zajęcia są prowadzone w nowocześnie wyposażonych laboratoriach przez profesjonalnie przygotowaną kadrę dydaktyczną.
Wydział Prawa i Administracji proponuje studia na trzech kierunkach:

1) AKADEMIA ADMINISTRACJI – prawo, finanse i zarządzanie w administracji

Opis: Akademia Administracji – prawo, finanse i zarządzanie w administracji to kierunek studiów, który łączy z zakresu prawa, finansów i zarządzania w administracji publicznej.

Słuchacze studiów podyplomowych poznają podstawy prawa, ekonomii, finansów i zarządzania w administracji. Zdobędą praktyczną i interdyscyplinarną wiedzę z zakresu funkcjonowania struktur administracji i segmentów jej działalności. Absolwenci będą rozwiązywali problemy praktyczne oraz nabędą umiejętności z zakresu zastosowania technologii informacyjnych w nowoczesnej zmieniającej się administracji publicznej.

Adresaci studiów: dla osób posiadających wyższe wykształcenie licencjackie lub magisterskie, pracowników administracji rządowej, samorządowej, organizacji pozarządowych, osoby planujące założyć własną działalność gospodarczą oraz wszystkie inne osoby planujące nabyć dodatkowe kompetencje.

Opiekun merytoryczny kierunku: dr Wojciech Wojtyła

2) Gospodarka przestrzenna i zarządzanie nieruchomościami

Opis: Gospodarka przestrzenna i zarządzanie nieruchomościami to kierunek studiów, który łączy z zakresu prawa, gospodarki przestrzennej, geodezji i kartografii oraz zarządzanie nieruchomościami.

Słuchacze studiów podyplomowych poznają podstawy prawa cywilnego, prawa rzeczowego, prawa nieruchomości, gospodarki przestrzennej, prawa budowlanego, zarządzanie nieruchomościami i wyceny nieruchomości.

Adresaci studiów: dla osób posiadających wyższe wykształcenie licencjackie lub magisterskie, pracowników administracji publicznej, pracowników spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli i pracowników przedsiębiorstw budowlanych, developerów, zarządców nieruchomości i wszystkich innych osób zajmujących się gospodarką nieruchomościami.

Opiekun merytoryczny kierunku: dr Paweł Niewęgłowski

3) Prawo i zarządzanie w biznesie

Opis: Prawo i zarządzanie w biznesie to kierunek studiów, który łączy wiedzę o prawnych aspektach prowadzenia i obsługi działalności biznesowej z kompetencjami menedżerskimi.

Słuchacze studiów podyplomowych poznają podstawy prawa, ekonomii, organizacji oraz zarządzania w organizacji. Zdobędą praktyczną wiedzę z funkcjonowania przedsiębiorstwa. Absolwenci nabędą kompetencje z zakresu obsługi małych, średnich oraz dużych podmiotów gospodarczych. Będzie on także rozwiązywał problemy prawne oraz służył wiedzą prawniczą w zakresie obsługi biznesu.

Adresaci studiów: dla osób posiadających wyższe wykształcenie licencjackie lub magisterskie, przedsiębiorcy, osoby planujące założyć własną działalność gospodarczą, wszystkie inne osoby planujące nabyć dodatkowe kompetencje.

Opiekun merytoryczny kierunku: dr Piotr Kobylski

Więcej informacji: