Studencki projekt badawczy

Szanowni Państwo,
uprzejmie prosimy o wypełnianie ankiety potrzebnej do projektu badawczego pt. ,,Trybunał Konstytucyjny jako organ konstytucyjny w opinii obywateli RP”. przeprowadzanego przez studentki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.
Celem stworzenia poniższej ankiety było zapoznanie się z opiniami respondentów nt. działalności Trybunału Konstytucyjnego w Polsce i jej zależności od wielu czynników, m.in. od sytuacji życiowej udzielającego odpowiedzi czy stosunku wobec wiary katolickiej.
Państwa odpowiedzi są zapisywane wyłącznie w celu analizowania i formułowania wniosków w zakresie przedstawionym powyżej. Państwa adresy mailowe lub jakiekolwiek dane osobowe nie są przez nas przechowywane ani przetwarzane, ankieta jest anonimowa.

LINK DO ANKIETY: https://forms.gle/9nnej2cmz9bnqor36

Dziękujemy wszystkim respondentom za poświęcony czas na wypełnienie ankiety.
Z wyrazami szacunku,
Weronika Ścibor