Spotkanie z Zastępcą Prokuratora Okręgowego w Radomiu

W dniu 24 marca 2021 r. na Wydziale Prawa i Administracji odbyło się kolejne SPOTKANIE Z PRAKTYKAMI. Wykład przedstawił Zastępca Prokuratora Okręgowego w Radomiu Pan Robert Barszczyński, a przedmiotem wystąpienia było omówienie Statusu zawodowego Prokuratora oraz zasad wykonywania tego zawodu, w aspekcie praktycznym. Spotkanie zostało podzielone na dwie części: prelekcję oraz dyskusję. W wydarzeniu udział wzięli: Pracownicy oraz Studenci Wydziału Prawa i Administracji UTH Radom, Uczniowie klas objętych patronatem w ramach projektu Klasa pod Patronatem WPiA, z: XII Liceum Ogólnokształcącego, VII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Zespołu Szkół Doskonalenia Zawodowego w Radomiu, a także inne osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Prokuratura Okręgowa w Radomiu jest jednym z Interesariuszy Zewnętrznych Wydziału Prawa i Administracji.