Spotkanie SKN Kultury i Sztuki “Nowy świat”

Studenckie Koło Naukowe Kultury i Sztuki “Nowy Świat” ma zaszczyt zaprosić na spotkanie

z Panem Krzysztofem Wróblewskim – aktorem teatrów: Powszechnego w Łodzi (w latach 1964-66), Ziemi Mazowieckiej w Warszawie (w latach 1966-71), Narodowego w Warszawie (w latach 1971-74, 1984-90), Rozmaitości w Krakowie (1971), Dramatycznego w Legnicy (w latach 1978-79), Na Targówku w Warszawie (w latach 1979-84) oraz z Panem Andrzejem Gucem – reżyserem filmowym i teatralnym w ramach cyklu spotkań „Pytanie do…”, które odbędzie się w dniu 04 grudnia 2021 r. o godz. 14.00 na Wydziale Prawa i Administracji UTH w Radomiu, przy ul. Chrobrego 31 w sali nr 113.
Zwracamy się z prośbą o przesyłanie zgłoszeń chęci uczestnictwa w spotkaniu mailem na adres: skn.nowyswiat@gmail.com
Prosimy o składanie deklaracji uczestnictwa do dnia 01 grudnia 2021 r. celem ustalenia ilości uczestników spotkania, ilość miejsc ograniczona.