Rekrutacja do projektu pt.: „Kompetencje dla centrów obsługi biznesu”

Zapraszamy studentów UTH Rad. do wzięcia udziału w otwartym naborze na I Edycję kursów e-learningowych realizowane w ramach projektu pt.: „Kompetencje dla centrów obsługi biznesu” nr POWR.03.01.00-00-W047/18 umieszczonych na platformie edukacyjnej NAVOICA. W ramach projektu realizowane są trzy kursy z zakresu:

1.  “Proffesional managment” w centrach obsługi biznesu – podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji studentów w zakresie zwiększenia skuteczności i profesjonalizmu zarządzania w centrach obsługi biznesu przy wykorzystanie technik i metod zarządzania oraz narzędzi teleinformatycznych z uwzględnieniem przepisów prawa regulujących zagadnienia i wykorzystujących zdobytych umiejętności
    w praktyce zawodowej
  2. Obsługa logistyczna w centrach biznesowych – podniesienie wiedzy, umiejętności
    i kompetencji w zakresie zasad procesowego podejścia do obsługi Klienta jako logiczne połączenie procesu logistycznego, sprzedażowego i bezpośredniego customer service.
  3. Design Thinking jako koncepcja pobudzania innowacji – podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie zastosowania metody polegającej na kreowaniu i wdrażaniu nowatorskich rozwiązań w postaci nowych produktów innowacyjnych technologii usług, strategii, procesów programów edukacyjnych i programów biznesowych.

Udział studentów w kursach e-learnigowych jest bezpłatny i pozwoli na podniesienie umiejętności i kompetencji pożądanych przez pracodawców w nowoczesnych centrach obsługi biznesu (BPO, SSC, ITo).

Informuję, iż rekrutacja uczestników do projektu prowadzona będzie w terminie od 25.09.2020 r. Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie:

www.w047.uniwersytetradom.pl zakładce Dokumenty do pobrania

Szczegółowe informacje:

I Edycja kursów e-learningowych  uruchomiona zostanie 28.09.2020 r.

Rekrutacja uczestników do projektu prowadzona będzie w terminie od 25.09.2020 r. do 18.12.2020 r.

I Edycja kursów e-learningowych uruchomiona została 01.10.2020 r.

Dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane w:

• Biurze Projektu, WTEiI, Radom ul. Malczewskiego 29, pokój 235 w dniach:

Środa – 10.00-11.00
Czwartek – 10.00-13.30