Ocena zajęć dydaktycznych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji

Szanowni Państwo,

przypominamy, że do dnia 18 września br. trwa kolejna edycja oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji. Do tego czasu, mogą Państwo oceniać jakość zajęć dydaktycznych oferowanych przez nasz Wydział za pośrednictwem znanej z ubiegłych edycji ankiety dostępnej w Wirtualnej Uczelni.
Dzięki Państwa opinii nasz Wydział może stale zmieniać się na lepsze! Poświęcając kilka minut na wypełnienie ankiety możecie Państwo wskazać zajęcia, które w Waszej ocenie są słabsze i wyróżnić te, które są w Waszej ocenie mocnymi punktami oferty dydaktycznej studiowanego na Wydziale Prawa i Administracji kierunku.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym badaniu!