Konkurs na najlepsze prace dyplomowe

Studenci WPiA,

gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską i licencjacką, przygotowaną i obronioną na WPiA UTH Radom w roku akademickim 2020/2021, zarówno na kierunku Prawo, jak i Administracja.

Zgłoszenia trwają tylko do 15 września 2021 r.

Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe, których wręczenie planowane jest podczas Inauguracji r.a. 2021/2022.

Pobierz Regulamin Konkursu

dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH Rad.

Dziekan WPiA