Kompetencje dla centrów obsługi biznesu – ostatnia edycja

Zapraszamy studentów UTH Rad. do wzięcia udziału w otwartym naborze na III Edycję kursów e-learningowych realizowane w ramach projektu pt.: „Kompetencje dla centrów obsługi biznesu” nr POWR.03.01.00-00-W047/18 umieszczonych na platformie edukacyjnej NAVOICA (https://navoica.pl/).

W ramach projektu realizowane są trzy kursy z zakresu:

1. “Proffesional management” w centrach obsługi biznesu – podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji studentów w zakresie zwiększenia skuteczności i profesjonalizmu zarządzania w centrach obsługi biznesu przy wykorzystanie technik i metod zarządzania oraz narzędzi teleinformatycznych z uwzględnieniem przepisów prawa regulujących zagadnienia i wykorzystujących zdobytych umiejętności w praktyce zawodowej.
  2. Obsługa logistyczna w centrach biznesowych – podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie zasad procesowego podejścia do obsługi Klienta jako logiczne połączenie procesu logistycznego, sprzedażowego i bezpośredniego customer service.
  3. Design Thinking jako koncepcja pobudzania innowacji – podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie zastosowania metody polegającej na kreowaniu i wdrażaniu nowatorskich rozwiązań w postaci nowych produktów innowacyjnych technologii usług, strategii, procesów programów edukacyjnych i programów biznesowych.

Udział studentów w kursach e-learnigowych jest bezpłatny i pozwoli na podniesienie umiejętności i kompetencji pożądanych przez pracodawców w nowoczesnych centrach obsługi biznesu (BPO, SSC, ITo).

Rekrutacja uczestników III edycji prowadzona będzie od 28.05.2021 r. do 30.07.2021 r.

Dokumenty rekrutacyjne (skany) będą przyjmowane mailowo na adres: r.krajewska@uthrad.pl lub w047@uthrad.pl
lub w:

• Biurze Projektu, WTEiI, Radom ul. Malczewskiego 29, pokój 235 w dniach:
    Środa – 11.00-13.00
    Czwartek – 11.00-13.30
    Piątek – 11.00-12.00
  • Wydziałowym Biurze Projektu, WPiA, Radom, ul. Chrobrego 31, pokój 140 w dniach:
    Poniedziałek – Piątek 8:00 – 15:00

Więcej informacji: