Free Iran 2021

W dniach 10-11 lipca 2021 r. Studenci Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego UTH Radom, wzięli udział w Zgromadzeniu ,,Free Iran 2021”. Spotkanie odbyło się w Berlinie w dniu 10 lipca, a jego celem było wspieranie praw człowieka i wolności dla Iranu. Drugiego dnia uczestnicy mieli możliwość zwiedzania Berlina.

Dziękujemy za możliwość udziału w spotkaniu, w szczególności Pani dr Monice Strus – Wołos za zachęcenie do udziału w wydarzeniu oraz możliwość nawiązania współpracy.