Ankieta ewaluacji zasobów materialnych WPiA UTH w Radomiu

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci,

Władze Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, w trosce o zapewnienie optymalnych warunków procesu kształcenia, przeprowadzają okresową ocenę poziomu zadowolenia studentów ze stanu zasobów materialnych.

Prosimy o ocenę poniżej wymienionych elementów.

Państwa opinie i sugestie pomogą w stałym podnoszeniu poziomu i jakości zasobów materialnych naszego Wydziału. Ankieta jest anonimowa i zostanie wykorzystana do opracowania zbiorczego sprawozdania.

Dziękujemy za poświęcony czas!