Adwokat na Uczelni

W dniu 16 listopada 20222 r. w ramach ogólnopolskiej akcji Naczelnej Rady Adwokackiej we współpracy z Okręgowymi Radami Adwokackimi w wielu uczelniach w całej Polsce odbywały się spotkania adwokatów, aplikantów adwokackich ze studentami prawa pn. „Adwokat na uczelni”.  W ramach spotkania przedstawione zostały tajniki zawodu adwokata oraz aplikacji  adwokackiej. Wiadomościami z tego zakresu dzielili się zaproszeni goście : adwokat Przemysław Rosati – Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, adwokat Bartłomiej Witucki – adwokat zajmujący się prawem autorskim, prawami mediów i reklamy oraz nowych technologii – oraz Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Radomiu adwokat Marek Jagielski, organizator spotkania z ramienia uczelni i Izby – adwokat Monika Strus – Wołos, a także aplikantki adwokackie : Ilona Surus, Karolina Jarząbek, Katarzyna Płaskocińska, Agata Skrzypczak (absolwentki kierunku prawo UTH Radom).
Dziękujemy Panu Dziekanowi Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Markowi Jagielskiemu za współorganizację wydarzenia.