Udział w konferencji naukowej na Uniwersytecie Śląskim

W dniach 17-18 listopada 2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z inicjatywy Katedry Prawa Samorządu Terytorialnego, odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa pt.: ,,Samorząd terytorialny jako forma upodmiotowienia społeczności lokalnych” w której udział wzięli dr Paweł Śwital oraz dr Wojciech Wojtyła. Podczas konferencji dr Wojciech Wojtyła, zaprezentował referat pt.: Od podmiotowości osoby do podmiotowości wspólnoty samorządowej, a dr Paweł Śwital nt.: Różnorodne formy przeprowadzania konsultacji społecznych – jako wzmacnianie udziału obywateli w procesach decyzyjnych. Serdecznie dziękujemy Panu Profesorowi Bogdanowi Dolnickiemu za  możliwość udziału w konferencji i czynnych wystąpień.