Ankieta ewaluacji zajęć

Szanowni Państwo,
przypominamy, że do końca semestru letniego r.a. 2020/2021 trwa kolejna edycja oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji. Do dnia 19 września br. mogą Państwo oceniać jakość zajęć dydaktycznych oferowanych przez nasz Wydział za pośrednictwem znanej z ubiegłych edycji ankiety dostępnej w Wirtualnej Uczelni.
Dzięki Państwa opinii nasz Wydział może stale zmieniać się na lepsze! Poświęcając kilka minut na wypełnienie ankiety możecie Państwo wskazać zajęcia, które w Waszej ocenie są słabsze i wyróżnić te, które są w Waszej ocenie mocnymi punktami oferty dydaktycznej studiowanego na Wydziale Prawa i Administracji kierunku.
Do wypełniania ankiet satysfakcji absolwenta, przed obroną prac dyplomowych, zachęcamy również Dyplomantów. Prosimy o podzielenie się z nami swoimi uwagami i refleksjami na temat zdobytego doświadczenia w studiowaniu na naszym Wydziale. Dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować ofertę Wydziału i warunków studiowania do oczekiwań Studentów.
Pełnomocnik Dziekana ds. Jakości Kształcenia
dr Anna Dąbrowska