Ewaluacja zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,

Studenci Wydziału Prawa i Administracji UTH Radom,

pragnę poinformować, że w dniach 10.01.2021r. – 20.02.2021r. będzie prowadzona ankietyzacja dotycząca oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych na naszym Wydziale w semestrze zimowym r.a. 2020/2021.

System ewaluacji zajęć dydaktycznych ma formę anonimowych ankiet wypełnianych przez Studentów dobrowolnie, za pośrednictwem platformy Wirtualny Dziekanat.

Zachęcam Państwa do udziału w tym badaniu.

Dziekan WPiA

dr hab. Joanna Smarż, prof. UTH Rad.